Aras Demiştin Şarkı Sözü

Aras Demiştin Şarkı Sözü sizlerle. Aras’ın, Çallı Müzikle çıkardığı “Demiştin” parçasının sözlerini ve klibini düzenliyoruz. Güzel parçanın sözlerini ve müziğini İbrahim Aras Cigaoğlu kendisi yapmıştır. Düzenleme işlerini ise  Eyüp Gündüz üstlenmiştir. Biz de sarkisozlerimiztr.com ailesi olarak bu güzel parçayı kolayca öğrenebilmeniz amacıyla sözlerini bir araya  getirmek istedik. Aras’ın yeni parçası çıkar çıkmaz özellikle Youtube da binlerce kişiye ulaştı. Emin adımlarla listelerin üst sırasına doğru ilerlemeyi hedefleyen sanatçımız için inanıyoruz ki hakettiği yerde olacaktır.

Aras’a çıkarmış olduğu  yeni parçası için  başarılar dilerken biz de sayfanın en altından sosyal medya hesaplarını paylaşacağız. Böylece sanatçımız hakkında merak ettiğiniz gerçekler varsa sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz. Ayrıca yeni parçası için de öğrenmek istediğiniz bilgiler varsa yine sosyal medya hesaplarına bakmanız yeterli olacaktır. Bizi takip etmeye devam edin. Yorumlarınızı bekliyoruz. Müzikli günler dileriz.

Aras Demiştin Şarkı Sözü

Bıraktım elimde olanı.
Arıyorum kalpte kalanı.
Zamansız bi yerde olalım.
Yağsın yağmur altında duralım.
Düştü aşk kalbe bi kere.
Sel oldu aldı içine.
Boğuldum bi nefes bana.
Lazım aşk arayana.
Demiştin al beni götür buradan.
Çok zaman geçti aradan.
Yine de gelir benim olur o zaman.
Ne yer belli ne de zaman…

Aras Demiştin Dinle

Aras’ın sosyal medya hesaplarına ulaşmak için aşağıdaki linki tıklamanız yeterli olacaktır.

https://www.facebook.com/ibrahimcigaoglu?hc_ref=ARSAUee0JxuqsbCeqqUxubr8IaMJqnjaMzuaQ30UUTNxM2uS12tXA6xmYiSbuwU781w&fref=nf

https://www.instagram.com/arascigaoglu/

 

Etiketler:

Yorum Yaz